IFC, ЄБРР та DFC виділять МХП $480 млн кредиту на рефінансування боргу та модернізацію

IFC, ЄБРР та DFC виділять МХП $480 млн кредиту на рефінансування боргу та модернізацію

Фінансування IFC надається в рамках Програми заходів щодо підвищення економічної стійкості у розмірі $2 млрд

Як повідомила Міжнародна фінансова корпорація (IFC) із групи Світового банку, $30 млн буде надано МХП для модернізації та розвитку комплексу з переробки органічних відходів в електроенергію, а кредит на $100 млн буде спрямований на підвищення фінансової стабільності та рефінансування єврооблігацій. Фінансування IFC надається під гарантії відшкодування перших збитків, надані Великобританією, Фондом IFC-Канада зі стійких харчових систем та іншими джерелами змішаного пільгового фінансування.

Кредит ЄБРР на $100 млн також надається для забезпечення фінансової стійкості МХП. Завдяки цьому кредиту компанія зможе рефінансувати свої єврооблігації у період обмеженого доступу до ринків капіталу.

Умови співробітництва з ЄБРР передбачають зобов'язання МХП щодо посилення свого кліматичного корпоративного управління за допомогою технічної допомоги, яку фінансує Фонд чистих технологій у рамках Програми високого впливу.

У DFC зазначили, що дадуть МХП $250 млн кредиту для підтримки роботи українського виробника курятини та зерна та пом'якшення наслідків повномасштабного вторгнення росії в Україну.

МХП — провідна міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, найбільший в Україні виробник м'яса птиці, напівфабрикатів та продуктів із м'яса.

Читайте також