Інвестиційний холдинг EFI Group придбав мережу медичних центрів «Мій Лікар»

Інвестиційний холдинг EFI Group придбав мережу медичних центрів «Мій Лікар»

EFI Group, до якого вже належить мережа «Медична Зірка», офіційно завершили угоду з купівлі 100% мережі «Мій Лікар».

EFI Group, до якого вже належить мережа «Медична Зірка», офіційно завершили угоду з купівлі 100% мережі «Мій Лікар». Обидві мережі будуть знаходитися під управлінням холдингу та розвивати систему первинної медичної допомоги по всій країні.

Фінансові деталі угоди не розголошуються. Всі інвестиції направленні на об’єднання двох мереж та розширення географії присутності кваліфікованої медичної допомоги.

Таким чином, до мережі «Медичної зірки» долучилося ще 19 клінік із загальною кількістю працівників 255 осіб. 

«Я вірю, що перемога України багатошарова. Ми мусимо перемогти не тільки на полі бою, а й зберегти економіку країни. Саме тому зараз надважливо вкладати в розвиток проєктів, які змінять систему охорони здоров’я країни на краще. Через війну тисячі людей, тимчасово переміщених осіб втратили можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу від лікарів, з якими вони підписували декларації. Та ми прийняли рішення інвестувати й дати людям, як доступ до медицини, так і роботу. Адже зараз особливий час, щоб брати відповідальність за майбутнє країни на себе,» — поділився Ігор Ліскі, голова наглядової ради EFI Group.

Медичні центри обох мереж спеціалізуються на наданні первинної медичної допомоги. Кожен українець може підписати декларацію із сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом і безоплатно та без обмежень отримувати медичну допомогу. «Медична Зірка» надає безплатну допомогу у будь-якому філіалі мережі незалежно від місця укладання декларації. Крім, того консультацію лікаря можна отримати онлайн навіть із-за кордону.

«Попри всі складнощі, ми свідомо вкладаємо у розвиток медицини в країні, адже тисячі наших пацієнтів мають отримувати якісний сервіс, а лікарі з усіх куточків країни — робочі місця. Підтримка Національної служби України сприяє ефективному розвитку медичної галузі країни. Відкритий та своєчасний діалог щодо перерахування кількості декларацій через переміщення пацієнтів зі східних та південних регіонів до західних та північних — це надважливий крок. Ми віримо в українську медицину та плануємо відкрити понад 100 клінік у кожному куточку незалежної України,» — заявила Катерина Вайдич, генеральна директорка мережі «Медична Зірка».

З першого дня війни клініки мережі у регіонах з бойовими діями продовжували свою роботу офлайн та онлайн-консультаціями — протягом першого місяця війни ми допомогли близько 5000 особам.  Мережа «Медична Зірка» відкрила два нових відділення у Вінниці та Льові протягом останніх місяців. Надаючи, робочі місця для лікарів-переселенців, а також безоплатну медичну допомогу для ВПО компанія продовжує активний розвиток. Зокрема, співпрацює з фондами допомоги та благодійними організаціями:«ЯМаріуполь», «ВостокSOS», корейськими організаціями «Green Doctors» «On Hospital» та італійськими БО.

Читайте також