Колишній партнер TA Ventures Ігор Перція запускає фонд Hypra на $25 млн.

Колишній партнер TA Ventures Ігор Перція запускає фонд Hypra на $25 млн.

Фонд Hypra зосередиться на інвестиціях у Web3-компанії, які використовують децентралізовані технології та криптовалюти

Фонд Hypra Ігоря Перції в першу чергу орієнтуватиметься на інвестиції в сервісні компанії, що працюють з Web3-технологіями, а вже після перемоги займеться вкладеннями в продуктові компанії. Перевага надається Україні та українським засновникам.

Генеральним партнером фонду та його ключовим інвестором став Дмитро Волконський, який раніше продав частку у своїй компанії TRIONIKA.

Hypra стане першим фондом в Україні, який буде сфокусований лише на проектах Web3.

Як пояснив Ігор Перція, модель Hypra є joint venture фондом, який орієнтуватиметься на купівлю часток у працюючих продуктових або сервісних бізнесах, а також створенні та перетворенні перспективних команд на працюючі стартапи. Фонд готовий викуповувати 20-30% бізнесу, а чеки сягатимуть $2 млн.

Web3 – все, що децентралізоване чи має потенціал таким стати. Мова про проекти із застосуванням криптовалют та блокчейн-технологій, NFT.

Ігор Перція зазначив, що за оцінкою Crypto.com, до 2025 року мільярд людей матиме доступ до криптовалютів.

Ми готові брати під своє крило добре підкованих технічно хлопців і допомагати їм з недостатньою маркетинговою експертизою, з процесами. Це і є головною цінністю фонду. У криптовалютній індустрії не все вирішують гроші – тут можна зібрати сотні мільйонів користувачів у перші пару місяців. Найважливіша якісна допомога.

На думку засновника Hypra, унікальність інвестицій у Web3 полягає в тому, що вони є покупкою токенів проекту, а цей актив неймовірно ліквідний порівняно з акціями стартапу.

Ігор Перція прогнозує, що інвестиції від іноземців розпочнуться приблизно за півроку після підписання перемир'я.

Читайте також