Власник "Біосфери" Андрій Здесенко інвестує €10 млн у виробництво чаю та кави ТМ "Graff"

Власник "Біосфери" Андрій Здесенко інвестує €10 млн у виробництво чаю та кави ТМ "Graff"

Власник корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко інвестує у виробництво чорного та зеленого чаю Graff та кави у Дніпрі, і вже освоїв €3 млн інвестицій і продовжує інвестиційну програму

Новий виробник чаю – дніпровська Компанія ТОВ «Капсоул», що входить до корпорації «Біосфера» Андрія Здесенка.

Компанія запустила виробництво чорного, зеленого та міксового чаю. Сировина для них імпортується з Індії, Кенії, Китаю та Шрі-Ланки.

У перші дві лінії виробництва чаю на дніпровському підприємстві Андрій Здесенко інвестував €3 млн. Обладнати цех у Дніпрі вдалося за шість місяців – від початку підписання контракту з італійською компанією-виробником обладнання до запуску перших ліній виробництва чаю.

Компанія планує виробляти до 30 тон чаю на місяць та до осені збільшити виробництво до 100 тон. Для збільшення обсягів компанія додатково проінвестує в обладнання на заводі ще €3 млн, після чого запустить виробництво кави.

Загалом у найближчі два роки Андрій Здесенко збирається інвестувати €10 млн у продовольчий напрямок «Біосфери».

Інвестиції у проект – як власні кошти, так і кредитні від українських банків. Зокрема, за державною кредитною програмою «5-7-9», з якої 5,5% від суми інвестицій = пішло на виробництво чаю, решта – на розвиток усієї компанії.

Чай Graff буде продаватися в сегменті «середній плюс», а конкурентами стануть ТМ – Monomax, Lovare та «Три слони». Вартість однієї упаковки чорного чаю Graff у пакетах становитиме 59 грн., у сашетах – 77 грн. У той час як вартість чаю Monomax – 35 грн на Maudau та 40 грн на Rozetka.

Читайте також