Запущено українсько-польський PURE Hub із проєктами українських девелоперських компаній на €900 млн

Запущено українсько-польський PURE Hub із проєктами українських девелоперських компаній на €900 млн

Ця ініціатива спрямована на відновлення України, сприяння залученню інвестицій в український будівельний ринок та підтримку українських інвесторів у Польщі

Як повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", розпочала роботу українсько-польська ініціатива PURE Hub, співзасновниками якого є українець Сергій Столярчук та поляки Івона та Даніель Пухальський.

Зазначається, що хаб співпрацює і з інвесторами з усієї Європи, і з українськими та польськими девелоперськими та будівельними компаніями. Загальний портфель польських проєктів, що розвиваються учасниками хабу, становить €500 млн., а портфель проєктів українських девелоперських компаній налічує близько 1 млн. кв. м загальною вартістю €900 млн..

Творці хаба підкреслюють, що, незважаючи на бойові дії, що продовжуються в Україні, зростає інвестиційна активність у таких секторах економіки України, як сільське господарство, виробництво продуктів харчування, ІТ, логістика, виробництво будівельних матеріалів.

"Відновлення інфраструктури, попит на житло, транспортні та логістичні можливості сприятимуть другій хвилі інвестицій. Це буде відбуватися вже найближчим часом. Ті, хто розпочинає відповідні дії зараз, будуть попереду тих, хто чекає на закінчення війни", - вважає співзасновник PURE Hub Даніель Пухальський.

PURE Hub спеціалізується на наданні професійних консультацій, допомоги щодо узгодження конкретних потреб учасників з представниками бізнесу та державних органів обох країн, супроводу угод, юридичного консультування, пошуку капіталу, створення спільних підприємств та організації соціальних проєктів у сфері нерухомості.

За словами співзасновника PURE Hub Сергія Столярчука, зараз хаб працює над запуском проєкту виробництва збірних конструкцій швидкого монтажу. Виробнича потужність однієї фабрики дозволить складати до 1900 одиниць соціального житла на рік.

Сергій Столярук додав, що розглядаються варіанти будівництва як в Україні, так і в Польщі. Сума інвестицій в одну фабрику складає $60 млн.

Даніель Пухальський, керуючий діяльністю PURE Hub у Польщі, також є керуючим партнером консалтингової компанії у сфері нерухомості Immo Lab. За останні 20 років він брав участь в операціях на ринку комерційної нерухомості у сумі $4 млрд.

Сергій Столярчук – підприємець із більш ніж 15-річним досвідом запуску міжнародних проєктів у сфері рітейлу, логістики та нерухомості в Україні, також є CEO та співзасновником Maxify, SaaS-платформи для девелоперів житлової нерухомості з активами у портфелі понад €600 млн.

Читайте також