Зеленський поставив завдання залучати міжнародних інвесторів в Україну вже зараз

Зеленський поставив завдання залучати міжнародних інвесторів в Україну вже зараз

Президент України Володимир Зеленський вважає, що до проєктів відновлення України мають бути залучені компанії, які залишилися в Україні або пішли з Росії.

"Відбудова України після бойових дій - це ще одна складова справедливості. Вже зрозуміло, що це буде найбільший економічний проєкт нашого часу в Європі. Обсяги того, що потрібно зробити - очевидні для всіх і не потребують наразі окремого перелічування", - сказав він у середу, виступаючи у Верховній Раді з посланням "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики".

"Наразі ще складно оцінити необхідний обсяг ресурсів. Але точно можна сказати, що ми маємо зробити пріоритет у відновленні для тих компаній, які були в Україні або прийшли в Україну під час війни. Які вийшли з російського ринку під час війни. Це - справедливо. Хто підтримував нас у найважчі моменти, хто був з нами тоді, коли Україна боролася за життя, хто працював і сплачував податки, хто волонтерив і допомагав нашій незламності", - сказав він.

За словами Зеленського, "треба знайти формат, як надати такому бізнесу більше можливостей у проєктах відновлення. Український бізнес, американський, французький, польський - будь-який, який ми бачимо тут і зараз".

"Я прошу вас, шановні народні депутати, разом з урядом і Офісом розробити таку законодавчу рамку. І це теж спонукатиме міжнародний бізнес заходити в Україну вже зараз", - сказав президент.

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський обговорив із керівництвом інвестиційної компанії Black Rock інвестиції у відновлення України.

"Говорив із керівником найбільшого інвестиційного фонду у світі Black Rock. Отримав чергове підтвердження, що бізнес розвиненого світу вірить у нашу перемогу і готовий інвестувати у наше відновлення", - сказав він у відеозверненні у вівторок.

За словами Зеленського, "фахівці цієї компанії вже допомагають Україні структурувати Фонд відновлення нашої держави".

"І ми вже готуємось до участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Позиція та перспективи України будуть там представлені", - сказав президент.

Читайте також