Американська Venco Imtiaz Contracting Co планує будувати житлові комплекси у Черкасах

Американська Venco Imtiaz Contracting Co планує будувати житлові комплекси у Черкасах

Анатолій Бондаренко разом із заступником міського голови Віктором Беззубенком провів зустріч з потенційними інвесторами з американської компанії Venco Imtiaz Contracting Co.

Venco Imtiaz Contracting Co має намір звести новобудови у Черкасах в рамках цільової американської програми для внутрішньо переміщених осіб.

Інвестори розглядають можливість реалізації цього проєкту в найбільш привабливих містах.

“Ми одними з перших виконали розпорядження президента України Володимира Зеленського щодо виділення земельної ділянки для цієї програми. Це стало визначальним фактором та зацікавило американських інвесторів. Крім того, головна умова під час вибору місця для будівництва - доступність до інфраструктури. Що безумовно враховано під час опрацювання генплану”, - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Черкаси стали другою домівкою для більш ніж 30 тисяч переселенців. Зараз у місті є 2 шелтери для ВПО, де проживають близько 500 осіб, однак потреба у житлі існує. Крім того, інфраструктура розрахована на 500 тисяч осіб. Зараз у Черкасах проживає близько 300 тисяч осіб.

“Черкаси вразили чистотою, охайністю та комфортом. Ваше місто має всі шанси здобути перемогу та отримати грант на реалізацію проєкту”, - сказав директор Venco Imtiaz Contracting Co Rahimullah Shahsawar.

Читайте також