Apollo Funds погоджується купити власника мережі азіатської кухні Wagamama за £506 млн

Apollo Funds погоджується купити власника мережі азіатської кухні Wagamama за £506 млн

The Restaurant Group володіє більш ніж 400 ресторанами та пабами по всій Великобританії, включаючи такі мережі, як Frankie & Benny's, Chiquito та Brunning & Price

Apollo Global Management Inc. погодилася купити The Restaurant Group Plc, власника мережі Wagamama.

Інвестори отримають 65 пенсів за акцію готівкою. Це на 34% вище за ціну закриття в середу. Apollo здійснює покупку за рахунок власних коштів.

The Restaurant Group володіє більш ніж 400 ресторанами та пабами по всій Великій Британії, включаючи такі мережі, як Frankie & Benny's, Chiquito та Brunning & Price. Минулого місяця TRG погодилася продати Frankie & Benny's та Chiquito Big Table Group, британському ресторанному оператору, що належить приватній інвестиційній компанії Epiris, у рамках угоди щодо 75 ресторанних об'єктів, яка має бути закрита наприкінці жовтня.

Акції TRG зросли на 38% на відкритті ринку в Лондоні, торгуючись трохи вище за ціну пропозиції, що дозволяє припустити, що деякі інвестори очікують поліпшення пропозиції. Пропозиція оцінює TRG приблизно в дев'ять разів більше за її скоригований прибуток до відрахування відсотків, податків, зносу та амортизації за рік до 2 липня.

Читайте також