Британська Ardonagh придбає австралійську PSC Insurance за $1,51 млрд

Британська Ardonagh придбає австралійську PSC Insurance за $1,51 млрд

Австралійська PSC Insurance буде придбана Ardonagh Group у рамках угоди, що оцінює компанію $1,51 млрд, що допоможе британській страховій платформі розширити свою присутність у регіоні

Поглинання PSC, чиї диверсифіковані страхові послуги включають понад 40 торгових брендів в Австралії та за кордоном, відбувається на тлі зростання цін на поліси.

Ardonagh заплатить 6,19 австралійських доларів готівкою за акцію PSC, що є премією у розмірі 7,8% до ціни останнього закриття PSC у розмірі 5,74 австралійських доларів у середу.

"Преміум-ціна в угоді наголошує на важливості PSC для Ardonagh у розширенні своєї присутності на австралійському ринку", - сказав Хебе Чен, аналітик IG Markets.

Ardonagh заявила, що планує об'єднати підрозділи PSC в Австралії та Новій Зеландії з Envest Pty Ltd, компанією, яку вона придбала у лютому минулого року.

Об'єднаний підрозділ, який працюватиме під керівництвом генерального директора Envest Грега Маллінза, стане однією з найбільших в Австралії приватних страхових платформ, щорічно розміщуючи валові страхові премії на суму 3,3 мільярда австралійських доларів, додали в компанії.

«Що ще важливіше, завдяки запропонованому об'єднанню PSC виявиться у більш конкурентоспроможній формі, щоб брати участь у новому циклі зростання страхового сектора», - сказав Чен.

Рада директорів PSC рекомендувала акціонерам проголосувати за угоду, вартість якої становить 2,43 мільярда австралійських доларів, включаючи борг.

Читайте також