Carlyle продасть японського постачальника косметики Tokiwa за $1 млрд

Carlyle продасть японського постачальника косметики Tokiwa за $1 млрд

Інвестиційна фірма залучила Jefferies та SMBC Nikko Securities як консультантів для роботи над продажем 75-річної компанії

Carlyle Group планує продати японського постачальника косметики Tokiwa Corp у рамках угоди, яка може принести $1 млрд, повідомили два джерела, знайомі із ситуацією.

Інвестиційна фірма залучила Jefferies і SMBC Nikko Securities як консультантів для роботи над продажем 75-річної компанії, яка почнеться на початку наступного року, повідомило одне з джерел.

Carlyle інвестувала нерозкриту суму в Tokiwa у 2019 році через свій третій фонд викупу, орієнтований на Японію, щоб допомогти компанії зі штаб-квартирою в Накацугаві вийти на закордонні ринки.

Tokiwa, відома як великий постачальник підводок для очей та олівців для оформлення брів світовим косметичним брендам, займається дослідженнями, розробками та виробництвом косметичної продукції, у ній працює понад 800 осіб у всьому світі.

Carlyle була однією з перших глобальних приватних інвестиційних компаній, що відкрили офіс у Токіо два десятиліття тому, і інвестувала загалом понад $3 млрд у більш ніж 30 японських компаній.

Читайте також