Deutsche Bank купує лондонський інвестбанк Numis на $511 млн

Deutsche Bank купує лондонський інвестбанк Numis на $511 млн

Deutsche Bank погодився купити Numis Corp, лондонський спеціалізований інвестиційний банк, приблизно за 410 мільйонів фунтів стерлінгів (511 мільйонів доларів США)

Несподіване придбання Numis стало найбільшим для Deutsche Bank за більш ніж десятиліття і знаменує непередбачений крок, враховуючи, що останнім часом німецький банк боровся зі скороченням витрат.

Ця заява була зроблена після того, як Deutsche Bank опублікував фінансовий звіт, показавши чистий прибуток, а також новини про скорочення 800 робочих місць у бек-офісі.

Фабриціо Кампеллі, який займається інвестиційним банком Deutsche Bank, сказав, що він прагнув розширити свій бізнес у Великобританії, і «Numis є переконливим стратегічним рішенням».

Аналітики JPMorgan розкритикували цей крок. "Угода не відповідає тому, чого акціонери хочуть бачити більше - стабільного прибутку, і більшої уваги до витрат... і строків повернення капіталу".

Після анонсування угоди, акції Deutsche Bank зросли на 1,5%, а акції Numis - на 67%.

У 2019 році Deutsche Bank відмовився від свого глобального бізнесу з продажу та торгівлі акціями, радикально перебудувавши його, щоб зміцнити стратегію банку, зберігши лише такі напрямки, як дослідження та ринки капіталу.

Джеймс фон Мольтке, фінансовий директор Deutsche Bank, сказав, що це придбання було не зміною стратегії, а лише спробою розширити ділові зв'язки з корпоративними клієнтами.

Читайте також