Honda Motor і LG Energy збудують завод з виробництва акумуляторів в Огайо за $4,4 млрд

Honda Motor і LG Energy збудують завод з виробництва акумуляторів в Огайо за $4,4 млрд

Японський автовиробник планує створити новий завод з виробництва літій-іонних акумуляторів для електромобілів у США разом із корейським постачальником акумуляторів

Про це повідомила у понеділок ділова щоденна газета Nikkei.

Виробники акумуляторів прагнуть збільшити виробництво у США, де перехід на електромобілі (EV) може прискоритися, оскільки країна запроваджує суворіше регулювання і посилює декларація про отримання податкових пільг.

Очікується, що обсяг інвестицій складе декілька сотень мільярдів єн, йдеться у повідомленні.

І Honda, і LG Energy Solution відмовилися від коментарів.

Уряд США просуває політику, спрямовану на збільшення виробництва акумуляторів та електромобілів у країні.

Цього місяця президент Джо Байден підписав законопроект про клімат, охорону здоров'я та податки на суму $430 млрд, який позбавить електромобілі, зібрані за межами Північної Америки, права на податкові пільги.

Минулого тижня Каліфорнія оголосила про план, який вимагає, щоб усі нові автомобілі, що продаються в штаті до 2035 року, були або електричними, або електричними гібридами, що підключаються.

Honda та LG Energy Solution створять спільне підприємство для виробництва літій-іонних акумуляторів в Огайо, де розташований основний завод Honda, йдеться у повідомленні. LG додала, що вони планують розпочати будівництво у 2023 році, а масове виробництво – у 2025 році.

LG Energy Solution, яка в основному займається розробкою матеріалів для літій-іонних акумуляторів та акумуляторів наступного покоління, також постачає акумулятори для електромобілів та підписала угоди про створення спільних підприємств з General Motors, Hyundai Motor Co та Stellantis.

Читайте також