Іноземний інвестор збудує завод із переробки вторинної сировини на Тернопільщині

Іноземний інвестор збудує завод із переробки вторинної сировини на Тернопільщині

На Тернопільщині, в селі Присівці Meritt Group планує звести завод із переробки вторинної сировини

Про інвестиції компанії ТОВ «МЕРІТТ ГРУП УКРАЇНА» (Meritt Group Polska, Green Petrol) в Зборівській громаді розповів голова Руслан Максимів.

"Сьогодні пройшли громадські обговорення (слухання) щодо будівництва заводу із переробки вторинної сировини в селі Присівці Зборівської громади. Потенційний інвестор з Польші Роберт Корнотовський розповів та презентував заводи, які вже працюють на території Польщі, США, Німеччини та Колумбії.

Основна сфера діяльності підприємства - це переробка шин, пластику, текстилю, металу, листя, гілок та трави. Також на зборах були запрошені представники управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА. Ігор Пятківський, в.о начальника управління зазначив необхідність таких підприємств в Тернопільській та усіх областях нашої країни", - відзначив Руслан Максимів.

Іноземний інвестор збудує завод із переробки вторинної сировини на Тернопільщині

Заслухавши усі сторони та обговоривши подану інформацію, громада підтримала, шляхом голосування, потенційного інвестора щодо будівництва заводу із переробки вторинної сировини.

"Особисто хочу подякувати усім не байдужим жителям громади за підтримку у прийнятті рішення, адже це додаткові робочі місця, податок на землю та охорона навколишнього природного середовища нашої громади та держави загалом", - зауважив голова громади.

Нагадаємо, що протягом 2022-2023 років МЕРІТТ ГРУП УКРАЇНА планувала будівництво сміттєпереробного заводу у Нововолинську (Волинська область), проте отримала великий супротив з боку місцевої громади. 

Читайте також