Кіберкомпанію Wiz оцінено в $12 млрд в останньому раунді фінансування

Кіберкомпанію Wiz оцінено в $12 млрд в останньому раунді фінансування

Компанія Wiz Inc., що займається хмарною безпекою, була оцінена в $12 млрд у рамках нового раунду фінансування, що стало новою віхою у швидкому зростанні нью-йоркської компанії

Згідно із заявою компанії, раунд на суму $1 млрд очолили Andreessen Horowitz, Lightspeed Venture Partners та Thrive Capital.

Керівники Wiz очікують, що 2024 стане роком консолідації в індустрії кібербезпеки, і будуть використовувати отримані гроші для стимулювання майбутніх злиттів і поглинань, а також для набору талантів і розробки продуктів. У березні Wiz оголосила про покупку Gem Security за $350 млн.

"Цей раунд фінансування допоможе нам продовжувати вирішувати складні проблеми хмарної безпеки елегантним і простим способом, одночасно підтримуючи їх ширші зусилля щодо консолідації постачальників", - заявив головний виконавчий директор Ассаф Раппапорт.

Wiz, заснована в 2020 році, виявляє та усуває ризики у хмарних середовищах. Раніше компанія залучила близько $900 млн у кількох раундах фінансування. За даними компанії, у лютому 2023 року Wiz була оцінена у $10 млрд.

Читайте також