Корея обіцяє допомогу у розмірі $7 млрд для ланцюжка постачання акумуляторів для електромобілів

Корея обіцяє допомогу у розмірі $7 млрд для ланцюжка постачання акумуляторів для електромобілів

Південна Корея надасть $7,1 млрд місцевим виробникам акумуляторів для створення нового ланцюжка поставок, що відповідає правилам податкових пільг США, покликаним знизити залежність від Китаю

Корейська влада також продовжуватиме прагнути до забезпечення ключових матеріалів для акумуляторів, щоб вітчизняні виробники могли підтримувати свою конкурентоспроможність у США, дотримуючись вимог Закону про скорочення інфляції.

Підтримка прийшла після того, як США минулого тижня надали автовиробникам дворічну відстрочку у закупівлях корисних копалин, таких як графіт, де Китай домінує у глобальному ланцюжку постачання.

Фінансова допомога включатиме податкові пільги та кредити, повідомили в міністерстві, не вдаючись до подробиць.

Південнокорейські виробники акумуляторів, у тому числі LG Energy Solution Ltd. та Samsung SDI, прагнуть закупити графіт за межами Китаю, який наприкінці минулого року посилив експортний контроль за цим матеріалом. Posco Future M. Co., яка постачає General Motors Co., готується імпортувати графіт із Африки.

Південнокорейські автовиробники та виробники акумуляторів "вітають" відстрочку у правилах США, заявили в міністерстві. Чиновники допоможуть компаніям покращити зв'язок із країнами, які мають угоди про вільну торгівлю зі США для забезпечення критично важливих корисних копалин для акумуляторів.

Читайте також