Льовочкін продав Фірташу свою частку в телеканалі "Інтер"

Льовочкін продав Фірташу свою частку в телеканалі "Інтер"

Частка Дмитра Фірташа в телеканалі Інтер збільшилась з 53,4% до 59,5%.

Бізнесмен Дмитро Фірташ у липні 2023 року викупив частку Сергія Льовочкіна в ПрАТ Телеканал Інтер та змінив керівництво компанії в листопаді. Про це повідомляється на сайті телеканалу та на сайті Group DF.

Раніше Льовочкін був міноритарієм телеканалу, володіючи 20% у кіпрській GDF Media Limited (що на пару з K.H. Media Limited Валерія Хорошковського володіла 90% телеканалу) через Ovitilio Ltd.

У липні 2023 року Льовочкін перестав бути ключовим учасником суб'єкта внаслідок продажу 100% акцій Ovitilio Ltd на користь компанії Group DF Holdings Limited. Так, частка Фірташа в Інтері збільшилася з 53,4% до 59,5%.

Структура власності телеканалу Інтер на сьогодні має такий вигляд:

  • 61% - ТОВ Український медіапроєкт (порівну Дмитро Фірташ і Валерій Хорошковський);
  • 29% - Group DF Holdings (Дмитро Фірташ);
  • 10% - ТОВ Пегас Телебачення (Світлана Плужнікова).

14 листопада 2023 року акціонери телеканалу Інтер змінили керівництво компанії. Голову правління Катерину Шкуратову на посаді замінить Олександр Пилипець, який раніше був директором ТОВ "Національні інформаційні системи".

Також відбулися зміни у наглядовій раді Інтера. Зокрема, з неї пішла Ганна Безлюдна, яка з 2015 року була представницею ТОВ Український медіапроєкт. Вона продовжить співпрацю з компанією на рівні Group DF media. Головою наглядової ради телеканалу залишається Роберт Шетлер Джонс.

Група Інтер має частку трохи більшу за 5% на ринку України, поступаючись основним конкурентам Starlight Media й 1+1 media в чотири-пʼять разів.

Читайте також