Розробник інтернет-браузера для бізнесу Island залучив $175 млн при оцінці в $3 млрд

Розробник інтернет-браузера для бізнесу Island залучив $175 млн при оцінці в $3 млрд

Sequoia та Coatue інвестують в Island, стартап, що створює безпечні інтернет-браузери для бізнесу, $175 млн

Фінансування Island у розмірі $175 млн очолили існуючий інвестор Sequoia Capital та новий інвестор Coatue. Це вдвічі перевищує оцінку компанії $1,5 млрд, отриману в результаті фінансування минулого року.

У той час, як лише деякі компанії, які не спеціалізуються на штучному інтелекті, можуть залучити значне фінансування, Island залучила інвестиції завдяки своїй ранній популярності.

Дуг Леоне, партнер Sequoia, сказав в інтерв'ю, що Island вирішує деякі проблеми безпеки, з якими стикаються компанії, що переходять на хмару та змушують більше співробітників працювати віддалено. "У міру зміни технологій виникають нові проблеми", - сказав він, додавши, що Island вирішує нові проблеми для бізнесу, пов'язані з VPN і запобіганням втрати даних.

Майкл Фей, співзасновник та головний виконавчий директор Island, заявив, що новий капітал використовуватиметься для міжнародного масштабування та придбань.

Штаб-квартира Island знаходиться в Далласі, а центр досліджень та розробок – у Тель-Авіві.

На сьогоднішній день Island вже залучила $487 млн лише запустивши свій продукт у 2022 році. Серед інших інвесторів - Capital One Ventures, Insight Partners та Cisco Investments.

Читайте також