Український дистриб

Український дистриб'ютор товарів для тварин Suziria Distribution вклав 40 млн грн у новий склад

Інноваційний склад площею 8 тис. кв м розташований у Київській області та дозволить створити 170 нових робочих місць

Український дистриб'ютор зоотоварів Suziria Distribution, що входить до Suziria Group, відкрив інноваційний склад у селі Колонщина Київської області. Приміщення на початку великої війни було пошкоджено через обстріл.

Усі роботи зі створення складу зайняли шість місяців, а сума інвестицій у проєкт становила понад 40 млн грн.

Це вже другий склад компанії, який стане розподільчим центром дистрибуції з поповнення філій компанії у Харкові та Львові, а також постачання продукції клієнтам до центральних та південних регіонів.

Suziria Distribution підкреслює стратегічне розташування нового складу, що допоможе організовувати швидку та зручну логістику продукції у різних регіонах України.

Suziria Distribution поєднує близько 5000 торгових точок у своєму покритті. При цьому кількість магазинів збільшується, а їх площі стають меншими. Так, до війни точки продажу зоотоварів займали 60-80 кв. м, то зараз це переважно приміщення розміром 20-40 кв. А менші магазини потребують більш частого поповнення асортименту, йдеться у прес-релізі.

Suziria Distribution – одна з найбільших дистриб'юторських компаній України у сфері оптової торгівлі на ринку зооіндустрії, що входить до української сімейної групи компаній Suziria Group. Компанія представляє портфель брендів від 29 партнерів-постачальників у країнах Європи, Азії та Америки. Suziria Distribution постачає зоотовари в 5000 торгових точок в Україні.

Окрім відкриття складу у Київській області, Suziria Group готує до запуску додаткову логістичну послугу для інших гравців зооринку. Компанія готує до запуску ще одне виробництво корму для тварин площею 1600 кв. м у місті Калуш Івано-Франківської області.

Читайте також