USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила грантову програму на $10 млн

USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила грантову програму на $10 млн

USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила про ініціювання грантової програми у розмірі $10 млн для підтримки українських середніх та великих переробних підприємств
В рамках програми USAID буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000. Прийом заявок триватиме до 8 березня 2024 року (включно). 

Грантова програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримуватиме українські середні і великі переробні підприємства у діяльності, яка сприяє розширенню виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації. 

Мета даної ініціативи – створення нових робочих місць в Україні та збільшення продажів товарів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, зазначаеться у повідомленні Мінекономіки.

Гранти USAID будуть надані підприємствам у таких секторах: упаковка та пакувальні матеріали, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти на відновлення та реконструкцію (будівельні матеріали, вікна, двері, металовироби, електротовари тощо).

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням.

Читайте також