Виробник паперового пакування Univest інвестував близько 300 млн грн у новий цех

Виробник паперового пакування Univest інвестував близько 300 млн грн у новий цех

Новий цех з випуску еко-упаковки знаходиться на території індустріального парку "Фастіндастрі" (Фастів Київської обл.)

Заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський повідомив, що виробник паперового та картонного пакування для фуд-індустрії компанія Univest інвестувала близько 300 млн грн у будівництво нового цеху з випуску еко-упаковки на території індустріального парку "Фастіндастрі".

У своєму повідомленні у Facebook Дмитро Кисилевський зазначив, що обладнання, яке вже встановлено, планується ввести в експлуатацію за кілька місяців.

Нардеп уточнив, що обладнання для промвиробництва в індустріальному парку вперше ввезено в Україну із застосуванням стимулів щодо імпортних мит та ПДВ. Він наголосив, що першопрохідником у використанні стимулів від держави став український підприємець Володимир Кудряшов, власник та гендиректор Univest.

Холдинг Univest є одним із лідерів у сфері видавництва та поліграфії в Україні. Ключові бізнес-напрями – велика офсетна друкарня Univest Print, виробництво картонної, пластикової та блістерної упаковки Univest Packaging, виробництво екосуду з картону для мереж швидкого харчування Food-in-Box, видавництво (випускає журнально-книжкову продукцію агротематики) Univest Media. В асортименті компанії – паперові склянки, кришки, бургер-бокси, супниці, салатники, лотки, упаковка для картоплі-фрі та відра для морозива та попкорну.

Читайте також