Виробник Соків України залучив кредит на €3,5 млн від Укргазбанку

Виробник Соків України залучив кредит на €3,5 млн від Укргазбанку

Це один із найбільших експортних кредитів в історії банку

Державний Укргазбанк (Київ) виділив €3,5 млн експортного кредитування компанії ТОВ "Екосфера" (Калинівка Вінницької обл.).

Як зазначається на сайті Укргазбанку, завдяки залученим коштам компанія "Екосфера" планує підвищити обсяги виготовлення продукції та вперше вийти на її експорт. Зокрема, в рамках експортного контракту "Екосфера" постачатиме до Польщі яблучний концентрат.

"Екосфера", яка виробляє продукцію під ТМ "Соки України" та ін., є одним із лідерів в Україні з виробництва натуральних соків.

Укргазбанк зазначає, що підприємство має повний виробничий цикл від переробки первинної сировини до доставки продукції споживачеві.

Співвласник "Екосфери" Олег Гончарук, у свою чергу, подякував Укргазбанку та ЕКА за надане фінансування, завдяки якому компанія "зможе реалізувати свої експортні можливості, розширити базу контрагентів та регіон збуту, відповідно, вперше розпочати реалізацію продукції в Польщі".

ТОВ "Екосфера" засновано у 2003 році зі статутним капіталом 9,6 млн. грн. За даними YouControl, власниками компанії є Валентина Гончарук із контрольним пакетом акцій – 70%, Олег Гончарук із часткою 25% та Інга Гончарук із 5%. Компанія виробляє понад 50 видів продукції, а виробничі потужності заводу у Калинівці дозволяють переробляти 500 тонн яблук на добу.

Читайте також