ЄБРР отримає гарантії торговельного фінансування від СБ на $200 млн

ЄБРР отримає гарантії торговельного фінансування від СБ на $200 млн

Україна стане першою країною, яка скористається цією підтримкою

Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій групи Світового банку (MIGA) повідомило, що планує надати гарантії торговельного фінансування Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на підтримку торгових операцій, що проводяться через державні банки в країнах з ринком, що формується, і країнах, що розвиваються.

Передбачається, що гарантії від MIGA видаватимуться до 6 років та сприятимуть розширенню можливостей ЄБРР на окремих ринках за рахунок покриття ризику неплатежів державними банками.

Наголошується, що основним бенефіціаром угоди стане Україна, де первісна гарантія MIGA з ЄБРР буде негайно використана для підтримки торговельного фінансування.

Виконавчий віце-президент MIGA Хіроші Матано заявив, що партнерство MIGA та ЄБРР сприятиме необхідному торговельному фінансуванню в Україні та інших країнах, які отримують підтримку від MIGA та ЄБРР.

Крім того, імпорт, який забезпечується новим партнерством MIGA та ЄБРР, задовольнятиме гуманітарні потреби України та допомагатиме підтримувати роботу таких галузей, як сільське господарство, забезпечуючи при цьому життєво важливі імпортні товари, необхідні для виробництва.

Читайте також