Які криптовалюти купувати у 2023 році

Які криптовалюти купувати у 2023 році

На які криптовалюти варто звернути увагу та купити у 2022 та 2023 році? Які найперспективніші криптовалюти та найпопулярніші криптовалюти. У яку криптовалюту інвестувати у 2023 році?

Ми розібралися, чого чекати від криптовалют у новому році та інвестиції в які коїни можуть принести більше прибутку
Криптоіндустрія пережила насичений подіями 2021 рік. Ми стали свідками прийняття біткоїну як законного платіжного засобу в Сальвадорі, фактичної заборони використання криптовалюти в Китаї, старту торгів першого криптовалютного ETF (біржового інвестфонду). Водночас у 2021 році на тлі пандемії шахрайство з цифровими активами досягло рекорду: було вкрадено мільярди доларів. Проте криптовалюти стають дедалі популярнішими.

Чи варто інвестувати у криптовалюту у 2022 році та чому?

Якщо Ви всерйоз спантеличені цим питанням і досить поцікавилися, що таке віртуальна валюта і як вона працює, то відповідь – так!

Важливо враховувати, що криптовалюти залишаються активами із підвищеними ризиками для інвесторів. Однак, маючи вагомий досвід в інвестиціях, можна заробити або вкластися на майбутні перспективи.

Інвестувати потрібно в ту електронну валюту, яка відповідає Вашим запитам, потребам та виходячи з того, що ви плануєте від неї отримати. Безумовно, це має бути криптовалюта, в перспективах якої Ви не сумніваєтеся.

Насамперед криптовалюти мають бути досить прості та зрозумілі, а механізми обміну та виведення коштів не повинні бути ресурсно витратними, тобто не повинні забирати багато часу. А це означає, що проект має бути не лише перспективним, а й із впровадженням унікальних технологій та інноваційних рішень. Проект, який дає чи дасть у найближчому майбутньому хороші можливості для заробітку.

Найперспективніші токени в 2022 році: Uniswap (UNI) (платформа Ethereum), Chainlink (LINK) (платформа Ethereum), FTX Token (FTT), Aave (AAVE), Graph (GRT), DAO Maker (DAO), SHIBA INU (SHIB), Thorchain.

Наводимо найпопулярніші криптовалюти, на які варто звернути увагу інвесторам у 2022 році.

Bitcoin (BTC)

2021 був досить вдалим для біткоїну. Загальна ринкова капіталізація монети, якій 3 січня виповнилося 13 років, становить близько $900 млрд. На частку припадає близько 40% вартості криптовалютного ринку. Цифрова валюта збільшилася майже на 70% із початку 2021-го. Протягом року біткоїн демонстрував карколомні злети та падіння: на кінець січня він коштував близько $30 тис., у середині квітня — $63 тис., потім знову відскочив до $30 тис. у липні, а в листопаді побив рекорд у $67,5 тис.

На думку генерального директора Kraken Джессі Пауелла, люди повинні думати про біткоїна як про пятирічну інвестицію. «Він піднімається і падає день у день, тиждень на тиждень. Не хочеться торгувати цим на короткі терміни», — сказав він. У Goldman Sachs прогнозують, що ціна біткоїну сягатиме трохи більше $100 тис., коли її частка ринку збільшиться до 50%.

Ethereum (ETH)

Ціна Ethereum різко зросла разом з біткоїном минулого року, досягнувши максимуму $4 тис. під час крипто-буму в травні, а потім піднялася до нового рекорду майже $5 тис. наприкінці жовтня і на початку листопада. В даний час ефір коштує $3,156 тис. Незважаючи на те, що Ethereum посідає друге місце після Bitcoin з ринкової капіталізації, на нього припадає близько 20% загального ринку, і він може перевершити біткоїн. Зокрема, тому, що ефір потенційно має стати набагато енергоефективнішим, ніж біткоїн, завдяки переходу з протоколу proof-of-work на proof-of-stake. Таким чином, вдасться усунути енергоємну необхідність перевірки транзакцій на блокчейні за допомогою складних обчислювальних зусиль.

Solana (SOL)

Криптовалюта Solana вирішила одну з найбільших проблем, повязаних із ефіром – скорочення комісії за транзакції. Як і ефір, солана була створена як першокласна платформа для децентралізованих фінансів – DeFi, яка виключає фінансових посередників, таких як банки, брокери та централізовані біржі. Запущена в 2020 році Solana займає невелику частину ринку, але вона постійно зростає. Вартість монети збільшилася з $1,51 на початку 2021 року до більш ніж $160. Крім того, Solana забезпечує швидкі транзакції – 50 тис. за секунду. Це можливо завдяки використанню механізму підтвердження ставки та консенсусу історії.

Cardano (ADA)

Відразу за SOL з ринковою капіталізацією $55 млрд слідує Cardano. Криптовалюта продемонструвала різке зростання у 2021 році. Токен почав торгуватися на рівні нижче $0,20, а на початок вересня вартість зросла до $3, ставши третьою за величиною криптовалютою у світі. Заснована в 2017 році співавтором Ethereum Чарльзом Хоскінсоном, Cardano є одним з найбільших блокчейнів, які успішно запускають більш енергоефективний протокол доказу участі. Cardano прагне створити дружню для розробників екосистему для децентралізованих програм. На відміну від Ethereum кількість монет цієї криптовалюти обмежена 45 мільярдами. На щастя для інвесторів, 33,5 млрд., або близько 74% цієї пропозиції вже в обігу.

Avalanche (AVAX)

Попри свою назву, Avalanche (лавина) цього року була гарячою. На початку 2021 року криптовалюта торгувалася нижче за $3, до кінця листопада вона досягла історичного максимуму, що перевищив $146. Наразі він коштує $85, а ринкова капіталізація перевищує $26 млрд. У рамках партнерства консалтинговий гігант Deloitte розгорне Avalanche для підтримки своєї роботи з Федеральним агентством з управління надзвичайними ситуаціями США (FEMA). Оскільки угода з Deloitte підвищує довіру до Avalanche, у 2022 році токен може досягти нових висот.

Прогноз крипторинка 2022

Ведмежа фаза для біткоїну. Деякі експерти вважають, що біткоїн може різко просісти протягом найближчих місяців, адже вже зараз він знаходиться на позначці нижче $50 тис., що майже на 30% менше від свого піку. Керол Александер, професор фінансів в Університеті Сассекса, очікує, що біткоїн знизиться до $10 тис. у 2022 році. Вона апелює до 2018 року, коли біткоїн за кілька місяців упав майже до $3000 після підняття до максимуму $20 тис. Прихильники криптовалюти кажуть, що цього разу все по-іншому, оскільки все більше інституційних інвесторів приходять на ринок.

Трансформація у DeFi. Альткоїни, такі як ефіріум, почали відігравати велику роль. Аналітики очікують на збереження тенденції і наступного року. Нові криптовалютні розробки, такі як децентралізовані фінанси, "ймовірно, будуть сферами найвищого зростання криптовалют", упевнений Брайан Гросс, менеджер криптоплатформи ICHI. Загальний обсяг грошей, вкладених у послуги DeFi, вперше цього року перевищив $200 млрд, експерти прогнозують, що попит зростатиме далі.

Фокус регулювання. У 2021 році держоргани виявили більший інтерес до криптовалюти: Китай повністю заборонив будь-яку повязану з нею діяльність, а влада США придушила певні аспекти ринку. Експерти кажуть: однією з ключових сфер, на якій регулятори зосередять свою увагу наступного року, будуть стейблкоіни. Це токени, вартість яких повязана із ціною існуючих активів, таких як долар США. Найбільший стейблкоїн у світі – Tether. Стейблкоїн викликає особливе занепокоєння, зокрема щодо достатності активів у своїх резервах, щоб виправдати привязку до долара.

Які криптовалюти купувати у 2023 році

Ще один ТОП / рейтинг криптовалют 2022

1. Біткоїн. Беззмінний лідер у світі криптовалюти. Він є найбільш безпечним варіантом електронних активів серед усіх, що існують на даний момент. Електронна валюта на ринку з 2009 року, і цього року вона досягла піку у своїй ціні. За прогнозами аналітиків, біткоїн продовжить зростати до кінця цього року і побє свій березневий рекорд у 64 тисячі доларів.

Інвестори віддають перевагу саме біткоїну, оскільки його капіталізація в десятки разів більша, ніж у решти валют у світі – близько 583 мільярдів доларів. Тому придбання та продаж біткоїну має найвищу ліквідність, а значить буде вигідно незалежно від стану ринку. Незважаючи на те, що криптовалюта загалом вельми нестабільний актив, Bitcoin за час свого існування демонструє послідовне зростання у довгостроковій перспективі.

2. На другому разом Ethereum. Ця монета потрапила до списку з очевидних причин. Ефіріум зміцнював свої позиції на ринку протягом усього 2020 року, а вже у 2021 році побив свій рекорд за вартістю вдвічі – 4.3 тисячі доларів. Інтерес до ефіру сьогодні підігрітий запуском Ethereum 2.0, завершити який планується до кінця цього року.

Монета перейде на алгоритм Proof-Of-Stake, що дозволить децентралізованим додатком працювати більш плавно та ефективно. Ця модернізація не може не тішити користувачів. Ефіріум хороший тим, що йде впритул з біткоіном протягом довгих років. Ця криптовалюта дає найбільші перспективи для інвестицій у довгостроковому періоді. Вихід Ефіріум 2.0, крім сказаного вище, передбачає усунення, мабуть, єдиного недоліку Ethereum - високої вартості комісійних всередині мережі.

3. Лайткоїн. Коли учень перевершує вчителя. Litecoin – молодший брат Біткоїїна, створений на основі його протоколу. Лайткоїн відрізняється від свого «старшого брата» зручністю використання, а також швидкістю в 4 рази. Швидкість надсилання та отримання платежів Лайткоїна можна порівняти з відправкою повідомлення в месенджерах. Крім того, комісії при виведенні коштів є нижчими, ніж у компанії, що випускає кредитні картки. Не відстає Litecoin і в капіталізації - на сьогодні вона більше 5 млрд доларів, що підвищує популярність цього токена.

Незважаючи на те, що деякі вважають лайткоїн побічним ефектом або копією Bitcoin, експерти рекомендують придивитися до нього. Так як протягом минулого року монета показала дуже цікаві результати та зачепила на перспективність, а сьогодні у неї спостерігається плавне і стабільне зростання в ціні.

4. Ripple. Ще одна криптовалюта, що динамічно розвивається, родом з Китаю. Розробники цієї криптовалюти орієнтуються великі фінансові корпорації, а чи не на звичайних користувачів, як багато криптовалюты. Вони бачать свій продукт як міст, що діє між традиційними банківськими системами та цифровими платіжними технологіями. Команда розробників дійсно докладає величезних зусиль для модернізації та просування свого дітища. Ripple вже співпрацює з японськими та корейськими банками, що зацікавилися та тестують технології криптовалют. Головним показником стабільності та потенціалу даної криптовалюти є те, що у березневу кризу на біржі вдарив по ній не так сильно, як по інших. Офіційний сайт ripple.com

5. Chainlink. Ця криптовалюта в 2020 році опинилася на першому місці в списку криптовалют із найбільш високою окупністю інвестицій. Це один із головних аргументів на користь купівлі-продажу та інвестицій у даний токен. Особливо довгострокові. Торік курс монети зріс із півтора до двадцяти доларів, це дуже солідна динаміка для новачка. Якщо тенденція збережеться до кінця поточного року, то вже до початку 2022 року за прогнозами аналітиків криптовалюта зможе конкурувати з такими гігантами, як Біткоїн та Ефіріум. Офіційний сайт chain.link

6. Tether. Цей токен працює на блокчейні Ефіріуму. Входить до пятірки криптовалют із капіталізації. Особливість Tether полягає в тому, що вона привязана до долара, що робить її менш волатильною. Ця особливість дозволить токену набирати популярності на всіх біржах.

7. Binance coin. Криптовалюта від найбільшої біржі криптовалюти – Binance. Протягом усього року спостерігалася позитивна динаміка токена, у тому числі на біржі Binance. Якщо прогнози аналітиків здійсняться, то на монету чекають великі перспективи. Зокрема завдяки їй можна буде знизити комісії на біржі Binance, що позитивно позначиться на її конкурентному становищі.

8. EOS. Визнається провідною світовою електронною валютою. За технічними характеристиками (швидкість та масштабованість) перевершує лідерів рейтингу – Біткоїн та Ефіріум. Робота токена ведеться на власній платформі.

9. Cardano. Досить нова криптовалюта, що швидко розвивається. Незважаючи на свою нещодавню появу на ринку цифрових активів, вона вже дає відмінні результати – входить до пятірки криптовалют із капіталізації. Спеціалізується на запуску смарт-контрактів та децентралізованих додатків. Розроблялася як альтернатива Ефіріуму. І вона справді стала такою. Офіційний сайт cardano.org

10. TRON. Мабуть, найунікальніша криптовалюта та блокчейн, що існують на даний момент на ринку. Широке поширення криптовалюта набула серед геймерів – їй використовуються для оплати контенту. За прогнозами експертів, у Трона великі перспективи та зростання вартості.

11. Huobi Token. Криптовалюта розроблена біржею Huobi. Токени відмінно йдуть у пару з гігантами – Bitcoin, Tether і Ethereum. Платформа пропонує унікальну послугу – застрахуватись від непередбачених ситуацій. Наприклад, втрат, повязаних з нестабільністю ринку або хакерськими зломами сайту.

12. Dash. Криптовалюта, орієнтована довгострокові інвестиції у свої цифрові активи. Унікальність криптовалюти у тому, що це транзакції виконуються без банків як посередників.

13. Monero. Лідер серед анонімної цифрової валюти, якою вона залишається й досі. Всі дані про транзакції зберігаються децентралізованим способом за допомогою блокчейн.

14. Dogecoin. Часто використовується для благодійних цілей через нескладний механізм використання та невелику вартість. Як і Bitcoin, досить залежна від галасу, створеного навколо неї в інформаційному полі. Офіційний сайт dogecoin.com

15. DBX. Це не просто токени, а ціла цифрова екосистема. Користувачі вирізняють високу швидкість транзакцій. Відмінною рисою є те, що розробники іноді проводять безкоштовну роздачу токенів будь-якому бажаючому користувачеві, інвестору або компанії. Офіційний сайт www.dbx.so.

16. Stellar. Є платформою реалізації криптовалютних транзакцій. За останні три роки стала найшвидшою платформою. Чимало користувачів люблять Stellar за високу швидкість транзакцій.

17. Polkadot. Блокчейн-проект, за допомогою якого можна створювати програми та функціональні сервіси. Експерти вважають, що швидкість розвитку проекту дозволить йому незабаром надавати на ринок криптовалюти такий самий вплив, як і Ефір свого часу.

18. Zcash. Належить до анонімних цифрових валют. Функціонал токена спрямовано максимальний захист конфіденційності своїх користувачів. Більше того, Ви самі можете вибирати, які дані сховати.

19. Horizen. Розробники платформи мають на меті захист даних своїх користувачів. Для максимізації безпеки є механізм наскрізного шифрування. Цей проект надає широкий функціонал для розробників.

20. Solana. Молода криптовалюта, що зявилася на ринку в 2020 році, але вже увійшла до рейтингу перспективних криптовалют для вкладення. Solana приваблює своїх інвесторів двома перевагами: висока швидкість обробки даних, що постійно зростає, і невеликі витрати на виробництво.

21. IOTA. Розробники Айоти створили цілу екосистему, що дозволяє кільком пристроям взаємодіяти один з одним. Відмінною рисою вважається те, що вона не має блокчейну, а працює на унікальній системі Tangle.

22. Uniswap. Новачок на біржі. Його концепція – токен-біржа на Ефірі, призначена для Ефірних токенів. По суті, це автоматична біржа, яка обслуговує Ефірні токени.

 

Перспективні криптовалюти 2023. Перспективні криптовалюти 2023. Популярні криптовалюти. Криптовалюта. У яку криптовалюту інвестувати у 2023 році? Нові криптовалюти. Яка криптовалюта злетить? Рейтинг криптовалют 2023 року. топ-10 криптовалют. Найкращі криптавалюти. Світовий рейтинг криптовалют. Яку криптовалюту купити? Які перспективні криптовалюти у 2023 році? Яку криптовалюту купити зараз вигідно 2023 року? Яку криптовалюту купити сьогодні? Яку криптовалюту купити зараз? Яка криптовалюта найперспективніша? Яку монету купити криптовалюта зараз?

Читайте також