Э
Які Telegram-канали цікаві інвесторам та підприємцям?

Які Telegram-канали цікаві інвесторам та підприємцям?

Популярні Telegram канали України, які будуть корисні діловим людям у 2022 році

Telegram – це найпопулярніший месенджер серед українців. Сервіс не просто є засобом комунікації, а є майданчиком для різних інформаційних каналів, групових чатів, джерелом свіжих новин.

Бізнесмени, топ-менеджери, представники інвестиційно-активних верств населення особливо люблять Telegram за зручність та безпеку, відсутність алгоритмів, що визначають, який контент користувач має побачити, а який – ні. InVenture підготувала для вас добірку 7 популярних українських Telegram-каналів, які будуть цікаві діловим людям, підприємцям та інвесторам.

  1. InVenture – на каналі висвітлюються питання, пов'язані з венчурним капіталом та прямими інвестиціями, які знаходять актуальність у широкого кола інвесторів, бізнесменів та підприємців в Україні. Щодня лише свіжі новини ринку інвестицій, аналітичні матеріали, статті та інтерв'ю, а також актуальні пропозиції щодо продажу бізнесу та інвестиційні проекти.
  2. Intax.news – телеграм-канал для тих, хто працює з трансфертним ціноутворенням, ЗЕД та міжнародним оподаткування. Тут є актуальні роз'яснення, цікаві новини, судова практика та просто цікава інформація. Автор каналу працює у цій сфері не перший рік і регулярно читає всі новини, а також ділиться ними зі своїми читачами. Крім того, контент каналу не обмежується ТЦУ, ЗЕД та міжнародним оподаткуванням. Тут є ще багато інформації про інші податки та збори. 
  3. Marketer – більше ніж онлайн-медіа, це ваш путівник у світі сучасних маркетингових та IT-технологій, бізнес-ідей, психологічних порад і лайфхаків. Тут ви зможете знайти те, що потрібно саме вам для успішного просування вашої справи, збільшення продажів, професійного та особистісного зростання. Цей канал читають власники бізнес-проектів, директори, маркетологи, айтішники, дизайнери, і люди багатьох інших професій, що вимагають творчого підходу і постійного самовдосконалення.
  4. News about finance in Ukraine and over the world – ваш агрегатор лише перевірених новин зі світу фінансів. На каналі ви знайдете щоденну аналітику та свіжі новини про фінанси, економіку та політику. Тут постійно публікуються найсвіжіші фінансові новини лише з перевірених джерел. Цей канал підійде для тих, хто хоче бути в курсі найважливіших подій української та світової економіки, фінансів та бізнесу. Читайте всі останні новини лише за кілька хвилин! Також автор каналу має ще один ресурс – UA Financial News in English – канал, де ви знайдете лише правдиві фінансові новини про Україну англійською мовою. Вдосконалюйте свою англійську саме тут, отримуючи щодня найсвіжіші новини на фінансову та економічну тематику!
  5. У житті та бізнесі дуже важливо бути в курсі останніх економічних подій, щоб мати можливість своєчасно приймати рішення та адаптуватися до змін. Але досить важко постійно стежити за всім, що відбувається навколо, не маючи часу читати і розбиратися. На допомогу вам прийде канал Agregator NEWS, де щодня публікуються найважливіші новини української та світової економіки, фінансів та бізнесу у зручному для вас форматі.
  6. StartUp&Down – телеграм-канал, в якому розкриваються всі ключові та актуальні питання для стартарів-початківців. Веде його CEO & Co-Founder edtech стартапу ChoiZY Олександр Павленко, який на власному досвіді відчув усі злети та падіння життя стартапера. Окрім актуальної та корисної стартапівської інформації, порад та особистого досвіду, на каналі ви також знайдете головні новини зі світу стартапів, анонси івентів та огляди книг.
  7. Intergal-Bud – телеграм-канал про нерухомість від Девелопера 2020 року, компанії «Інтергал-Буд», яка є на ринку майже 20 років і за цей час стала лідером серед недержавних забудовників України. У своєму каналі девелопер розповідає про найбільш вигідні інвестиції в нерухомість. У рубриці «Квартира Тижня» пропонує різні варіанти ергономічних планувань на будь-який смак у своїх житлових комплексах на різній стадії готовності: від котловану до збудованих ЖК. Крім того, на каналі постійно з'являється дайджест актуальних новин: запуск нових проектів, динаміка цін, вигідні пропозиції, лайфхаки з ремонту. Також на каналі публікуються статті з трендів дизайну інтер'єру, ви зможете знайти безліч фото-ідей, які можна втілити у своєму будинку.

Приєднуйтесь до професіоналів!

Читайте також