Міжнародний акселератор D3 інвестував в український AI-стартап Swarmer

Міжнародний акселератор D3 інвестував в український AI-стартап Swarmer

Сума інвестицій не розголошується, але для D3 стандартний розмір чека становить $125 тис

Стартап Swarmer, який спрощує людям роботу з дронами, залучив фінансування від фонду та акселератора D3.

Swarmer, заснований Сергієм Купрієнком та Алексом Фінком у травні 2023 року, спеціалізується на програмному забезпеченні для управління місіями роїв безпілотників (коли в небі знаходяться два і більше БПЛА, але ціль у всіх одна).

Флагманським продуктом Swarmer є AI Copilot, який дозволяє керувати одразу кількома безпілотниками, підвищуючи ефективність одного оператора в полі.

Mission Control Center на базі штучного інтелекту надає оператору можливість вирішувати складні завдання, безпосередньо керуючи лише одним БпЛА - решта рою працює напівавтономно. У компанії повідомляють, що AI Swarmer навчений на 1000 місіях, удосконалений у змодельованому середовищі та перевірений на реальних маршрутах.

Swarmer планує направити залучені від D3 кошти на прискорення розробки та розгортання Центру управління AI польотами в різних галузях.

Точна оцінка стартапу не розкривається, але, за словами СЕО Swarmer Сергія Купрієнка, на даний момент вона становить до $10 млн.

Частина команди Swarmer знаходиться в Україні, частина – у США (Swarmer зареєстрований у штаті Делавер), Румунії та Польщі.

Читайте також