Німецька Bayer AG планує інвестувати €35 млн в розширення виробництва насіння кукурудзи в Україні

Німецька Bayer AG планує інвестувати €35 млн в розширення виробництва насіння кукурудзи в Україні

Інвестиції Bayer AG будуть направлені на збільшення потужностей сушіння насіння на заводі, закупівлю додаткового польового обладнання та облаштування складських приміщень в Житомирській області

Представники Bayer Ukraine – генеральний директор компанії Олівер Гірліхс і керівник департаменту комунікацій і зв’язків з органами влади Віталій Федьчук зустрілися з командою UkraineInvest, яка висловила готовність надавати всесторонню підтримку компанії «Bayer AG» у процесі реалізації проєкту.

Будівництво третьої сушарки на заводі «Bayer» дозволить збільшити виробничі потужності компанії в Україні на 30%, а переважна більшість продукції буде експортуватися до країн Європи.

Проєкт розширення було погоджено вже в розпал повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

Насіннєвий завод Bayer

Нагадаємо, що завод компанії Bayer із доробки насіння кукурудзи був побудований і відкритий у селі Почуйки Житомирської області в Україні у 2018 році. Цей сучасний завод із виробництва насіння кукурудзи є одним з найбільших насіннєвих заводів в Україні та Східній Європі з інвестиціями у €200 млн та потужністю заводу понад 750 000 посівних одиниць насіння кукурудзи на рік.

На заводі працює 100 постійних і приблизно 250+ сезонних працівників. Насіннєвий завод Bayer є одним з найбільших інвесторів в Житомирській області, його податкова частка перевищує 25% бюджету місцевої громади.

Загальний обсяг благодійної допомоги від Bayer в Україні від початку війни складає понад €15 млн.

Читайте також