Oberbeton інвестує $26 млн у завод з виробництва залізобетонних конструкцій на Тернопільщині

Oberbeton інвестує $26 млн у завод з виробництва залізобетонних конструкцій на Тернопільщині

У Микулинецькій громаді, що на Тернопільщині, іноземний інвестор починає проектування нового заводу великогабаритних залізобетонних конструкцій.

Про це йшлося на зустрічі 1 березня 2024 року з місцевим активом громад та представниками компанії-інвестора щодо будівництва заводу з виробництва великогабаритних залізобетонних конструкцій.

Інвестиційний супровід угоди з червня 2022 року проводила команда "Інвестиційного офісу Тернопільської області", який є підрозділом "Інституту сталого регіонального розвитку" та її керівника Володимира Василевського. Майже два роки цей потужний інвестор визначався з кінцевою локацією та було обрано Микулинецьку територіальну громаду Тернопільської області, яка надала найкращі умови для такого потужного інвестора.

На зустрічі було представлено презентацію проекту забудови заводу (говорилося про виробничі та допоміжні будівлі, логістику, об’єм інвестицій, об’єм і асортимент продукції, кількість робочих місць, що планується створити).

Було проведено візуалізацію самих виробничих приміщень і частково технології виробництва.

Представники інвестора повідомили та надали відповідні гарантії щодо екологічної безпеки та дотримання інших норм законодавства, а також показали найсучасніше обладнання яким буде комплектуватися це виробництво.

Завдяки таким потужним інвесторам загальна сума прямих інвестицій в регіон збільшиться більш як на 1 млрд. грн і буде створено понад 150 нових робочих місць.

Бюджет громади та бюджет області отримає потужну фінансову підтримку, а в населений пункт вдихнеться нове життя. Це прозора компанія де середня заробітна плата складатиме не нижче 20-22 тис. грн. на місяць.

Вже незабаром буде підписано інвестиційний меморандум та розпочато всі підготовчі та будівельні роботи на ділянці.

Згідно з даними YouСontrol, ТОВ «Обербетон-Інвест» входить в групу компаній родини Фінкельштейн. Ключові особи – громадянин Ізраїлю Яків Фінкельштейн та Белла Фінкельштейн. Група має активи в лікеро-горілчаній промисловості (ТМ Nemiroff), виробництві будівельних матеріалів (ТОВ «Обербетон-Інвест»), сільському господарстві (ТОВ «Росток-холдінг»). 100% статутного капіталу ТОВ «Обербетон-Інвест» володіє зареєстрована на Кіпрі «Компанія Обербетон Холдінгз Лімітед».
https://zaxid.net/news/

Читайте також