ПриватБанк збільшив кредитування агрохолдингу «Вілія» на Волині до 360 млн грн

ПриватБанк збільшив кредитування агрохолдингу «Вілія» на Волині до 360 млн грн

З початку війни попри невизначеність ситуації агрохолдинг "Вілія" (Волинь-Зерно-Продукт) продовжує реалізувати свою інвестиційну програму

ПриватБанк збільшив обсяги фінансової підтримки критично важливого під час війни агробізнесу та провідних українських агрокомпаній. Як повідомив член правління з питань МСБ Євген Заграєв, банк ухвалив рішення про збільшення обсягів кредитування найбільшого агропідприємства Волині групи компаній "Вілія", яка за рейтингом Forbes цього року увійшла до ТОП-20 найбільш ефективних агрокомпаній країни.

Збільшення обсягів фінансування банком до 360 млн грн дозволить компанії протягом 2024 року забезпечити придбання основних засобів для розширення виробництва та експортних потужностей агропродукції регіону, збільшення парку сільгосптехніки та обладнання.

«Від початку війни фінансування агровиробництва для нас є першочерговим пріоритетом, ПриватБанк став одним з лідерів за обсягами кредитування аграріїв, бо мова йде про безпеку країни, – відзначає Євген Заграєв. – Ми продовжуємо підтримку агробізнесу та сьогодні розширюємо інвестиції у провідні сучасні агропідприємства, такі як підприємства ГК "Вілія", що вражають динамікою розвитку та модернізації бізнесу».

З початку війни попри невизначеність ситуації агрокомпанія "Вілія" збільшила інвестиції у будівництво зернового терміналу, та зростання обсягів переробки продукції завдяки запуску борошномельного комплексу. Протягом 2024 року компанія планує інвестувати в модернізацію виробництва та експортних потужностей понад півмільярда гривень.

За два роки війни «Вілія» збільшила парк зерновозів на 25%, а обсяг зберігання зерна в елеваторах зріс на 20%. Наступного року агрохолдинг планує відновити будівництво молочної ферми та розглядає проект створення новітніх свинокомплексів.

Група компаній ТМ “ВІЛІЯ” включає ряд підприємств Волинської та Рівненської областей, що успішно працюють в різних сферах агровиробництва: рослинництві, зберіганні зернових, олійних та бобових культур, зернотрейді, борошномельно-круп’яному виробництві; тваринництві. На аграрному ринку більше відома материнська компанія ТзОВ “ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ”, діяльність якої бере початок з 2001 року.

Читайте також