Індія направить безпрецедентні $33 млрд у виробництво вугільної електроенергії

Індія направить безпрецедентні $33 млрд у виробництво вугільної електроенергії

Індія звернулася до енергетичних компаній із проханням замовити обладнання на суму $33 млрд цього року, щоб прискорити нарощування потужностей вугільних електростанцій у наступні роки

За словами джерел, безпрецедентний крок уряду Індії, який призведе до рекордних торгів за рік на обладнання з боку великих енергетичних компаній, таких як державні NTPC та SJVN, а також приватних компаній Adani Power та Essar Power, допоможе додати 31 ГВт протягом наступних 5- 6 років.

Цілі амбітні, враховуючи, що в попередні роки країна замовляла обладнання потужністю близько 2–3 ГВт щорічно, якщо не брати до уваги минулорічних замовлень на 10 ГВт.

Індія поспішає додати нові вугільні електростанції, оскільки існуючий парк ледве здатний задовольнити високий попит на електроенергію у сонячні години.

Після пандемії попит на електроенергію в країні досяг нових рекордів на тлі найшвидших темпів економічного зростання серед найбільших економік і випадків сильної спеки, що почастішали.

У червні в Індії спостерігався найбільший дефіцит електроенергії за останні 14 років, і їй довелося докласти всіх зусиль, щоб уникнути нічних відключень електроенергії, відклавши планове технічне обслуговування електростанцій і застосувавши надзвичайний стан, що зобов'язує компанії експлуатувати електростанції на основі вугілля, що імпортується, та електроенергії.

Читайте також