Компанія колишнього голови Чернігівської ОДА купила родовище вапняку за 151 млн грн

Компанія колишнього голови Чернігівської ОДА купила родовище вапняку за 151 млн грн

Валерій Кулич та екс-дружина мера Чернігова Владислава Атрошенка перемогли в аукціоні з продажу дозволу на користування надрами Мар'янського родовища вапняку на Дніпропетровщині

За даними сайту Prozorro, Державна служба геології та надр у середу, 17 січня 2024 року, провела аукціон із продажу 20-річного спеціального дозволу на користування надрами Мар'янського родовища вапняку у Дніпропетровській області.

Бенефіціарами ТОВ "Форсаж", що переміг на аукціоні, виступають Валерій Кулич (голова Чернігівської ОДА у 2015-2018 роках) та Ірина Атрошенко, колишня дружина мера Чернігова Владислава Атрошенка, яка увійшла до складу засновників компанії після розлучення на початку 2023 року.

В аукціоні за купівлю активу боролася також компанія ТОВ "Мар'янський кар'єр" українських бізнесменів Ігоря Мазепи (Concorde Capital) і Віталія Антонова (Галнафтогаз), які контролюють завод "Кривий Ріг Цемент". ТОВ "Мар'янський кар'єр" запропонувала за спецдозвіл лише 58,25 млн грн, що майже втричі менше пропозиції переможця ТОВ "Форсаж".

Родовище вапняку розташоване біля села Мар'янське, на колишньому узбережжі Каховського водосховища Дніпра.

Нагадаємо, що на початку 2023 року Валерій Кулич та екс-дружина Атрошенка зареєстрували в Чернігові нове аграрне підприємство «ТОВ «ІНТЕР-АГРОЛАБ».

Читайте також