Український інвестфонд NetSolid Investments вклав кошти та ресурси у афіліат-компанію SETAFF

Український інвестфонд NetSolid Investments вклав кошти та ресурси у афіліат-компанію SETAFF

Метою партнерства є створення лідера в ніші iGaming

Український інвестиційний фонд NetSolid Investments та SETAFF стали партнерами, щоб створити потужний проєкт. На меті — впевнене лідерство в ніші iGaming.

SETAFF — компанія афілійованого маркетингу в iGaming, спеціалізується на SEO-трафіку. Працює на західні ринки.

NetSolid Investments як партнер додає в проєкт експертизу в affiliate, traffic і операційних процесах, допомагає інфраструктурою та ресурсами.

Фаундер та СЕО проєкта SETAFF, Олександр Лисак зазначає:

«До мене було багато пропозицій, але вибрав я саме NetSolid з трьох причин:

  1. Імпонує підхід Фонду до бізнесу.
  2. Наші цінності в створенні команд з NetSolid дуже схожі.
  3. Обʼєднавши наші зусилля та експертизи, ми значно підіймаємо швидкість досягнення дійсно високих результатів.

Вважаю, що це одне з найбільш сильних і потужних партнерств в нашій індустрії. Коли обʼєднуються люди з великим досвідом, досягнення успіху — це лише питання часу»

Проєкт SETAFF позиціює себе як Trust Affiliate Partner. Компанія будує бізнес навколо двох стовпів — команда і партнери. Команді пропонується чудове місце віддаленої роботи, де є чітка організаційна система й компанія чує та цінує своїх спеціалістів. Для партнерів SETAFF — надійний бізнес-партнер з індивідуальним підходом, де завжди має бути win-win.

NetSolid Investments — інвестиційний фонд з українськими засновниками та  європейськими цінностями. Фокусується на проєктах в affiliate, traffic та диджитал-маркетингу. Пропонує бізнесам інвестування в поєднанні з експертизою й менторством в операційній діяльності та маркетингу.

«Це було одне з найлегших рішень:  коли приходить команда з таким колосальним досвідом, готова до нових звершень, що сильно резонує з тією експертизою, якою ми допомагаємо портфельним компаніям, питання старту й умов вирішується досить швидко.

Для нас бачення Олександром NetSolid Investments як безальтернативного варіанту на роль партнера, з яким команди можуть реалізовувати проєкт такого спрямування та масштабу, вказує на правильність розвинутої бізнес-культури та стратегії, коли команди, проєкти й бізнеси орієнтуються на залучення інвестицій не тільки у вигляді грошей, а здебільшого у вигляді експертизи, даних, інфраструктури для прискорення їх росту. Та отримують це достатньою мірою.

Ми раді спільному старту й очікуємо великих звершень», — коментує Станімир Добрев, Managing Partner NetSolid Investments.

Читайте також