Український робототехнічний стартап Deus Robotics залучив $1,5 млн від SMRK

Український робототехнічний стартап Deus Robotics залучив $1,5 млн від SMRK

У рамках раунду оцінка стартапу склала $15 млн

Стартап Deus Robotics, який займається розробками з робототехніки та софту, необхідними для автоматизації складських та логістичних операцій, отримав фінансування від українського венчурного фонду SMRK.

Команда стартапу оцінює ринок логістичних роботів у США у $7,5 млрд і вважає, що він може зрости в 40 разів до 2042 року. Завдяки новим інвестиціям стартап планує більше ресурсів виділяти на роботу з клієнтами та розвиток свого R&D. Залучені кошти підуть на пошук нових клієнтів у США та Європі, а також розширення лінійки промислових роботів.

Deus Robotics був заснований у 2018 році програмістом Павлом Пікуліним, який інвестував у проект $1 млн із власної кишені.

Рішення Deus Robotics засновані на AI-технології орієнтування та координації роботів у просторі, що швидко інтегрується у процеси операторів складів.

Deus Robotics поставив понад 40 роботів для сортування посилок українському поштовому оператору «Нова пошта». Використання роботів на склад компанії підвищило швидкість обробки посилок на 200% порівняно зі складами, де з посилками працюють люди.

Читайте також