Європейський літій Україна змінила власника на австралійську European Lithium

Європейський літій Україна змінила власника на австралійську European Lithium

European Lithium закрила угоду щодо придбання компанії ТОВ "Європейський літій Україна" (колишня Петро-Консалтинг) з літієвими ліцензіями в Україні

За попередніми домовленостями, придбання мало відбутися, якщо Європейський літій Україна виграє необхідні судові справи та залишить за собою право розробки двох літієвих родовищ, проте сторони домовилися закрити угоду наприкінці 2023 року.

В результаті угоди єдиним власником Європейського літію Україна замість Михайла Жернова стала компанія European Lithium Limited, а бенефіціаром – Ентоні Сейдж. Жернов залишається у топ-менеджменті European Lithium.

Компенсацію за ліцензії на родовища Добра та Шевченківське будуть виплачені за умови їх отримання. Ще влітку 2023 року голова правління European Lithium Тоні Сейдж говорив, що компанія більше не претендує на Шевченківське родовище – воно надто близько до лінії фронту.

ТОВ "Європейський літій Україна" (колишнє Петро-Консалтинг) засновано у квітні 2010 року зі статутним капіталом на даний час у розмірі 340 200 грн.

Читайте також