ID: 27093

10.12.23

Комерційна нерухомість в Україні

Продаж майнового комплексу (2,7 га та 8 200 кв.м. адміністративно-промислових споруд) у Києві

Пропонується до продажу майновий комплекс з адміністративно-промисловими спорудами (2,7 га та 8200 кв.м.) за адресою: м.Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 28

Розташування:

г.Киев, Голосеевский район, ул. Пироговский путь, 28

  • Тип нерухомості: Промислова нерухомість
  • Загальна площа нерухомості: 8200 кв.м.
  • Ціна: $3 000 000
  • Площа земельної ділянки: 2.73 га

Коротка інформація про об'єкт

Найменування комплексу та місце розташування: Майновий комплекс з адміністративно-промисловими спорудами за адресою м.Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 28

Кількість споруд: 6

Загальна площа земельної ділянки: 2,7349 га

Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
Цільове призначення землі: 02.07 Для іншої житлової забудови

Загальна площа майнового комплексу: 8199,80 кв.м., з них:

  • Головний виробничий корпус – 5023,7 кв.м.
  • Адміністративно-побутовий комплекс – 1105 кв.м.
  • Накриття – 1080 кв.м.
  • Очисні споруди, складське приміщення – 731,8 кв.м.
  • Котельня – 188 кв.м.
  • Склад балонів – 71,3 кв.м.

Загальні дані

Земельна ділянка, на якій знаходиться майновий комплекс, розташована в правобережній частині міста Київ, в Голосіївському адміністративному районі. Ділянка знаходиться в промисловій зоні, біля Історичної місцевості «Лиса гора» та поблизу від Столичного шосе. Під’їзд до земельної ділянки забезпечений з Проспекту Науки по вулиці Лисогірська, яка переходить в вулицю Пирогівський шлях. Дорога до комплексу має асфальтове покриття та дві смуги руху. Земельна ділянка має правильну прямокутна форму. З південно-східного напрямку ділянка межує з проїжджою частиною вулиці Пирогівський шлях.

Генеральний план, Благоустрій

На земельній ділянці, в межах відведеної території, запроектована адміністративна споруда та промислово-виробничі корпуси, за межами території, зі сторони проїжджої частини, передбачений благоустрій прилеглої території. В’їзд та виїзд з території майнового комплексу, здійснюється через пункт пропуску з охоронцем та ваговим контролем. Територія передбачає переміщення великогабаритної техніки, автомобілів обслуговуючого персоналу, співробітників та гостей комплексу. Головний вхід розташований зі сторони вулиці Пирогівський шлях.

Конструктивні рішення

Споруди які розташовані на території виконані із збірно залізобетонного каркасу, внутрішня горизонтальна огороджувальна конструкція здійснена за допомогою залізобетонних балок та плит перекриття. Стіни споруд виконані з стінових залізобетонних плит. Перегородки для більшості приміщень виконані з повнотілої цегли на цементно-піщаному розчині з армуванням кладочною сіткою та закріплення до залізобетонних плит перекриття стелі за допомогою швелера.

Інженерні рішення

Для даних споруд запроектовані та змонтовані всі необхідні зовнішні інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення (каналізація), вентиляція та кондиціонування повітря, опалення, блискавкозахист, зовнішнє освітлення, структуровані кабельні системи (СКС), система охоронної сигналізації, телебачення та зв’язку.

 

Contacts

Алексей Олейников

[email protected] +380677136571

Зв'яжіться зі мною!