Дистриб

Дистриб'ютор добрив Агросем залучив €1 млн на будівництво елеватора на кордоні з Польщею

Компанія отримала кредит від Райффайзен Банку

Згідно з прес-релізом Райффайзен Банку, він виділив €1 млн дистриб'ютору добрив, сільгосптехніки та засобів агровиробництва ТОВ «Агросем», який планує до кінця року збудувати зерновий елеватор ємністю 22 тис. т на власному терміналі MOST Logistic Terminal на кордоні з Польщею.

Кошти виділено на 5 років.

Завдяки новому терміналу українські аграрії зможуть здійснювати перевалку 400 тис. т зерна на рік до ЄС.

Зазначається, що вже виконано 70% будівельних робіт.

У повідомленні зазначається також, що при реалізації проєкту було використано зелені технології: встановлено енергозберігаюче (світлодіодне) освітлення, енергоефективні системи опалення та вентиляції, завдяки чому суттєво зменшилося споживання електроенергії.

Проєкти передбачають систему збирання та очищення стічних вод, прокладання системи каналів колекторів збирання води, а на кінцевому етапі планується встановити сепаратор для очищення.

Компанія «Агросем» заснована у 2007 році та входить до п'ятірки дистриб'юторів добрив та сільськогосподарської техніки в Україні. Компанія також займається вирощуванням та трейдингом сільськогосподарських культур та має свій залізничний термінал у Львівській області.

Кінцевими бенефіціарами та засновниками ТОВ «Агросем» є чотири фізособи: Олег Звягінцев (частка 35%), Олександр Вайнер (35%), Ігор Звягінцев (15%) та Олексій Кулик (15%), який обіймає посаду гендиректора компанії.

Читайте також