Великі інвестори: Bank of America, Archer Daniels Midland та Marsh McLennan приїхали до України

Великі інвестори: Bank of America, Archer Daniels Midland та Marsh McLennan приїхали до України

До Києва прибула делегація з економічного відновлення України, а також топ-чиновники Bank of America, агрогіганта Archer Daniels Midland та однієї з найбільших у світі страхових компаній Marsh ...

Мета візиту – ознайомити представників великих американських корпорацій з можливостями інвестицій в Україну вже зараз або після завершення гарячої фази війни, заявила спецпредставниця США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

Archer Daniels Midland - один з найбільших у світі виробників сільськогосподарської продукції та постачальник харчових інгредієнтів. Близько 40 000 співробітників обслуговують клієнтів майже у 200 країнах. «АДМ Україна» вже кілька десятиліть працює в Україні та має у країні близько 600 співробітників.

Marsh McLennan цікавилася страховими продуктами. «Зараз в Україні діє страховий механізм для суден, що курсують Чорним морем, – зазначила Пріцкер. – А як щодо товарів, які вони перевозять? Як щодо повітряного транспорту? Це було обговорення з урядом України, як можливо розширити сферу покриття цього механізму».

Bank of America обговорює реструктуризацію українського державного боргу за облігаціями (влітку 2022 року Україна домовилася з кредиторами про відстрочку платежів та погашення платежів по державному боргу на два роки). «Чим краще будуть умови майбутньої реструктуризації, тим краще це буде для майбутніх випусків облігацій», – наголосила Пенні Пріцкер.

Агросектор України обговорювався з позиції посилення довгострокової конкурентоспроможності України, яка змагається з такими країнами, як США, Бразилія та Австралія.

«Щоб Україна могла довгостроково конкурувати та реалізувати потенціал свого аграрного сектору, її установи, закони, процеси, транспорт та логістика мають відповідати міжнародним стандартам», – констатувала Пенні Пріцкер. «Була дуже практична розмова, візит був настільки конкретним, наскільки це можливо – між компаніями та урядом, щоб вони могли зрозуміти, яка реальна ситуація та який реальний потенціал», – додала вона.

Читайте також