Alphabet, що володіє Google, націлилася на найбільшу угоду в своїй історії

Alphabet, що володіє Google, націлилася на найбільшу угоду в своїй історії

Купівля онлайн-платформи для маркетологів HubSpot дозволить Google збільшити пропозицію на активному ринку CRM-систем. Акції HubSpot на цій новині злетіли в ціні.

Alphabet обговорює ідею поглинання HubSpot із своїми консультантами, повідомили джерела Reuters. Представники Alphabet зустрічалися з інвестиційними банкірами з Morgan Stanley і говорили про можливу ціну пропозиції, а також про те, чи ухвалять можливу угоду антимонопольні органи, стверджують співрозмовники агентства.

Ринкова капіталізація Hubspot складає близько $35 млрд.

Alphabet поки не робила жодної пропозиції HubSpot. Представник HubSpot заявив Reuters, що компанія не коментує чутки та припущення та зосереджена на продовженні будівництва свого бізнесу та на обслуговуванні клієнтів. Alphabet та Morgan Stanley поки що не відповіли на запити Reuters.

Папери HubSpot різко подорожчали на торгах у четвер. Ціна досягала $693,85 — це на 10,7% вище за ціну закриття біржі 3 квітня. Також це максимальна вартість за понад два роки — з середини грудня 2021-го. Порівняно з початком 2024-го акції зросли на 8%.

HubSpot отримала у 2023 році $2,2 млрд виручки та чистий збиток у розмірі $176,3 млн. Незважаючи на фінансові втрати, акції HubSpot зросли приблизно на 50% за останні 12 місяців.

Читайте також