Австралієць Ендрю Форрест виділив понад $3 млн на розмінування України

Австралієць Ендрю Форрест виділив понад $3 млн на розмінування України

Його ініціатива фокусується на північному заході та півдні України для відновлення безпеки та продуктивності у цих ключових сільськогосподарських зонах.

Австралійський бізнесмен та філантроп Ендрю Форрест разом із колишньою дружиною Ніколою через їхній фонд Minderoo призначили пожертву в розмірі 5 млн австралійських доларів (близько $3,3 млн) для допомоги в розмінуванні сільськогосподарських районів України.

Ця ініціатива фокусується на північному заході та півдні України з метою відновлення безпеки та продуктивності у цих ключових сільськогосподарських зонах.

Очікується, що зусилля з розмінування, які підтримуються Форрестами, допоможуть знешкодити ці загрози, що дозволить відновити звичайне життя для переміщених осіб та забезпечить розвиток сільського господарства.

Цей внесок допомагає вирішити критичне завдання, оскільки сільське господарство відіграє важливу роль в економіці та продовольчій безпеці України.

Ендрю Форрест володіє статками, за даними Forbes, у розмірі $19,8 млрд (95 місце у світовому рейтингу мільярдерів). Він заснував Fortescue Metals Group у 2003 році, що спеціалізується на видобутку залізної руди та виробництві екологічно чистої енергії. Форрест є головою благодійного фонду Minderoo, який вже надав пожертви на суму $9,6 млрд.

Раніше ми писали, що під час Конференції з відновлення України – 2023 стало відомо, що австралійський бізнесмен та голова інвестиційної компанії Tattarang Доктор Ендрю Форрест інвестує $500 млн у Фонд розвитку України (UDF).

Читайте також