Капіталізація біткоїну перевищила $1 трлн уперше з грудня 2021 року

Капіталізація біткоїну перевищила $1 трлн уперше з грудня 2021 року

Підйом відбувся на тлі успіху спотових біткойн-ETF у США

У середу біткойн піднявся до ще одного більш ніж дворічного максимуму, повернувши свою ринкову капіталізацію назад на більш ніж $1 трлн, оскільки зростаючий успіх спотових біткойн-ETF у США зробив настрої інвесторів позитивнішими.

За даними Coin Metrics, флагманська криптовалюта востаннє зростала на 5% до $51 929,89. Раніше вранці біткоїн виріс до $52079,00, найвищого рівня з грудня 2021 року. За даними CoinMarketCap, його ринкова капіталізація, або вартість усіх біткойнів у обігу, перевищила $1 трлн уперше з кінця 2021 року.

Цей крок був частково зумовлений зростанням попиту на біткойни завдяки нещодавно запущеним у США спотовим біткойн-ETF, оскільки відтік коштів з Grayscale Bitcoin ETF (GBTC), який вплинув на настрої ринку на початку минулого місяця, значно зменшився.

"Вчора ми побачили приток $651 млн, це найбільша щоденна притока з дня запуску", - сказав CNBC Джеймс Баттерфілл, керівник відділу досліджень в компанії з управління криптовалютними активами CoinShares.

За даними постачальника даних CryptoQuant, близько $9,5 млрд нових грошей надійшло на ринок біткойнів через фонди з моменту початку їхньої торгівлі 11 січня. За останні два тижні більше 71% нових грошей, вкладених у біткойни, надійшло зі спотових ETF, крім GBTC.

Читайте також