Suziria Brands відкрила нове виробництво ласощів для тварин вартістю 20 млн грн

Suziria Brands відкрила нове виробництво ласощів для тварин вартістю 20 млн грн

Завод площею 1600 кв м у місті Калуш Івано-Франківської області випускатиме м'ясні ласощі для собак та кішок під брендом Half&Half

Зооринка Suziria Brands, що спеціалізується на створенні брендів, оголосила про запуск нового виробництва ласощів для домашніх улюбленців під брендом Half&Half з інвестиціями близько 20 млн грн.

Підприємство спеціалізуватиметься на виготовленні м'ясних ласощів для собак та кішок під брендом Half&Half. Також до лінійки Half&Half входять натуральні корми, що виробляються в Польщі під приватною маркою.

Згідно з прес-релізом компанії, завдяки унікальним технологіям Suziria Brands планує виробляти на новому підприємстві близько 7200 т натуральної продукції щорічно та забезпечувати робочими місцями понад три десятки співробітників на кожній зміні.

У вересні 2022 року Suziria Brands запустила у Калуші свій перший об'єкт – виробництво зернових кормів та ласощів. Ще одне виробництво компанії працює у Харкові. Загалом площа виробничих потужностей Suziria Brands становить понад 12 тис кв м.

У планах Suziria Brands вивести бренд Half&Half на міжнародний ринок. Зараз Suziria Brands вже експортує свої бренди харчової, нехарчової та ветеринарної категорії Savory, Priroda, SpecialOne, ProVet понад 10 партнерам.

Українська сімейна група компаній Suziria Group працює на ринку понад 30 років. Група об'єднує компанії Suziria Brands, Suziria Distribution та омніканальну мережу зоомагазинів MasterZoo із мережею грумінг-салонів MasterZoo Grooming. Компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion, Special One, Savory та Half&Half.

Suziria Brands – компанія, що входить до складу Suziria Group та спеціалізується на створенні та виробництві брендів зооринку.

Читайте також