У квітні в Гонконгу продали нового житла на рекордні $5,4 млрд

У квітні в Гонконгу продали нового житла на рекордні $5,4 млрд

Продаж нового житла в Гонконгу зріс до рекордного рівня в квітні ($5,4 млрд), оскільки покупці кинулися на ринок після зняття урядом обмежень на нерухомість

За даними Ricacorp Properties Ltd, вартість продажів житлової нерухомості з перших рук досягла 42 мільярдів гонконгських доларів ($5,4 млрд), що більш ніж утричі перевищує вартість угод у березні. Це найвищий показник із 1996 року. Число продажів досягло 3545, що також є максимальним з 2006 року.

Цей бум продажів пішов за скасуванням додаткових податків у лютому, що спонукало забудовників Гонконгу прискорити запуск нових проєктів і надати знижки на нерухомість, щоб задовольнити попит, який зростає.

Минулого місяця компанія CK Asset Holdings Ltd. оцінила свої об'єкти у проєкті Blue Coast приблизно на 20% нижче, ніж найближчі конкуренти, тоді як ціна на нерухомість Great Eagle Holdings Ltd. в районі Хо Ман-Тін спочатку була приблизно на 30% нижчою, ніж у прилеглих нових проєктах, які були запущений роком раніше.

Забудовники поспішають розчистити свої запаси зі знижками після того, як слабкий ринок нерухомості торік спричинив накопичення непроданого житла. За даними Jones Lang LaSalle, кількість об'єктів нерухомості, доступних на первинному ринку, зросла на 6% до 91 300 у четвертому кварталі 2023 року порівняно з трьома місяцями раніше.

Аналітики Bloomberg Intelligence очікують, що провідні забудовники, включаючи Sun Hung Kai Properties Ltd., Henderson Land Development Co. та New World Development Co., також знизять ціни.

Читайте також