Аукціон з продажу потужностей з виготовлення автомобільних акумуляторів

Аукціон з продажу потужностей з виготовлення автомобільних акумуляторів

Аукціон за голландською моделлю відбудеться 21 червня 2023 року в електронній системі ДП «СЕТАМ»

Державний Укрексімбанк запрошує взяти участь в аукціоні з продажу прав вимоги за зобов’язаннями ТОВ «Веста Індастріал» та ТОВ «Рекуперація свинцю».

Група компаній, з якою асоціюються боржники, в минулому була одним з найбільших виробників стартерних АКБ у СНД. Компанії групи забезпечували повний цикл виробництва батарей, а потужність дозволяла виготовляти до 7,6 млн АКБ/рік. Окрім стартерних акумуляторних батарей, на потужностях заводу випускаються і ВРЛА-батареї з AGM-сепаратором, що мають широкий спектр застосування як у новітніх автомобільних системах Старт/Стоп, що набирають популярність, так і як тягових акумуляторів, а також стаціонарних енергонакопичувачів.

Щодо боржників відкриті провадження у справах про банкрутство, в рамках яких затверджено реєстр вимог кредиторів, в т.ч. Укрексімбанку. Компанії перебувають в процедурах санації, операційна діяльність наразі не проводиться. Однак наявні активи компаній в перспективі можуть дозволити відновити виробництво, вивівши його на колишній рівень.

 

Забезпечення виконання зобов’язань боржників:

На підставі договорів іпотеки та застави, укладених між Банком, боржниками та їхніми майновими поручителями – юридичними особами, в забезпечення виконання зобов’язань за кредитними договорами Банку передані: частина будівлі багатоповерхового виробничого корпусу загальною площею більше 32 тис. кв. м; частина корпусу з трансформаторною підстанцією загальною площею більше 9 тис. кв. м, інші будівлі та споруди загальною площею більше 2,8 тис. кв. м, розташовані за адресою: м. Дніпро,  вул. Будівельників; технологічне та виробниче обладнання підприємства; транспортні засоби; комунікації тощо.

 

Умови голландського аукціону (із можливістю зниження вартості ціни продажу):

Стартова ціна аукціону – 4 412,1 млн грн;

Мінімальна ціна – 420,2 млн грн.

Придбати права вимоги за кредитними договорами можна 21 червня 2023 року в електронній системі ДП «СЕТАМ».

Читайте також