В Брюсселі запустили інвестплатформу EU Business Hub для просування українських проєктів

В Брюсселі запустили інвестплатформу EU Business Hub для просування українських проєктів

EU Business Hub включає інвестиційну платформу для просування проєктів і кооперації між українськими та європейськими бізнесами, бізнес-клуб і акселераційну програму Seven Camp

EU Business Hub, що включає інвестиційну платформу для просування проєктів і кооперації між українськими та європейськими бізнесами, бізнес-клуб і акселераційну програму Seven Camp, відкрито в столиці Бельгії Брюсселі, повідомив голова наглядової ради Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA) і керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк.

"У рамках EU Business Hub запрацює бельгійсько-український акселератор, сфокусований на штучний інтелект/технології подвійного призначення, який ми робимо разом із бельгійцями, його підтримано UVCA. Інвесторами виступаю я, бельгійський товариш", - сказав Андрій Колодюк.

За його словами, Брюссель обрано не випадково, оскільки він є центром структур ЄС і НАТО, однак завдання полягає у створенні зв'язків і розширенні співробітництва між Україною та Європою на рівні підприємців, один із фокусів - технології подвійного призначення.

На фейсбук-сторінці Колодюк зазначив, що Seven Camp - акселераційна програма для стартапів у галузях AI, FinTech, Smart City, IT і Dual Use technologies - технологій, які можуть бути використані і для цивільних, і для військових потреб, зокрема для дронів.

Він уточнив, що тривалість програми - три місяці, а головними фокусами є бізнес девелопмент: створення можливостей пошуку клієнтів і партнерів, залучення фінансування, освітня програма з маркетингової та продуктової стратегії, і технологічне напрацювання та вдосконалення MVP проєктів.

За словами очільника UVCA, програма є скоординованою ініціативою українських підприємців, інвесторів та європейських партнерів, що об'єднує багатьох європейських гравців сфери AI, щоб надати учасникам понад EUR500 тис. публічного та приватного фінансування та бонусів від партнерських SaaS.

Щодо інвестиційної платформи, яка входить до EU Business Hub, то, як зазначив керуючий партнер AVentures Capital, її створено в партнерстві з UVCA, а головною її метою є просування проєктів українських підприємців і залучення ресурсів для їхньої реалізації через створення спільних підприємств і пошук партнерів та інвесторів.

Читайте також