У Вінниці розпочалося будівництво нового індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia

У Вінниці розпочалося будівництво нового індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia

У Вінниці розпочато будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, спеціалізація якого – виробництво проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, надання ...

У Вінниці розпочато будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, спеціалізація якого – виробництво проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, надання спеціалізованих послуг, проведення досліджень та розробок в агрохарчовій сфері.

Як зазначає Борис Шестопалов, ідеолог та інвестор першого в Україні агрохарчового парку, Volia Agri-Food Park Vinnytsia стане ядром майбутньої екосистеми харчової долини Volia в країні.

“Моя місія як засновника та інвестора Volia Agri-Food Park Vinnytsia – змінити економічний підхід в харчовій промисловості України, трансформувати її з сировинної на виробництво готової продукції з високою доданою вартістю всередині країни.
Volia Agri-Food Park Vinnytsia надасть міжнародним та українським компаніям харчової промисловості готові рішення для релокації та масштабування бізнесу. Тут ми створюємо високотехнологічну, енергоефективну та екологічну інфраструктуру для ефективної діяльності харчових підприємств, зменшення їх операційних витрат та збільшення прибутковості, сприяючи інноваціям у харчовій галузі”, – зазначає Борис Шестопалов.

У Вінниці розпочалося будівництво нового індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia

Очікуваний розмір капіталовкладень на момент завершення реалізації проєкту сягне близько 3 млрд грн. Реалізація такого масштабного проєкту сприятиме продовольчій безпеці не лише в Україні, а й у Європі та за її межами.
Volia Agri-Food Park Vinnytsia розбудовується на площі 35,7 гектарів з урахуванням принципів сталого розвитку, відповідно до рекомендацій UNIDO.

Перша черга будівництва агрохарчового парку включатиме розвиток інженерних мереж, доріг та благоустрою на території парку, побудову бізнес-центра для резидентів, Light Industry Box для розміщення виробництва малих харчових підприємств, логістичний центр.

Інфраструктура та сервісні можливості Volia Agri-Food Park Vinnytsia створять ідеальне середовище для усього ланцюжка створення цінності резидентів – від ідеї до продажу готового продукту, включаючи:

  • дослідження та інновації;
  • розробку рецептур та створення нових продуктів;
  • тестування та вдосконалення продукту;
  • серійне виробництво;
  • складську та транспортну логістику;
  • сертифікацію продукції;
  • організацію продажів та розвиток експортного потенціалу.

У Вінниці розпочалося будівництво нового індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia

Команда управлінців Volia Agri-Food Park Vinnytsia буде реалізовувати стратегію зростання інноваційної активності в агрохарчовій сфері. Резиденти парку, інвестори, FoodTech стартапи та науково-дослідницька спільнота, виробники та постачальники технічних та цифрових рішень у харчовій у галузі створять ефективне середовище для розвитку та впровадження інновацій.

“Наразі у Вінниці є вже чотири індустріальних парки і важливо, що вони не конкурують між собою, а доповнюють один одного. У новому Volia Agri-Food Park Vinnytsia будуть створені робочі місця для близько 2 тисяч працівників. А загалом по всім Індустріальним паркам нашої громади – понад 5 тисяч новостворених робочих місць. Ключове наше завдання – це створення умов, куди зможуть повернутися українці з-за кордону та працювати на економіку України”, – коментує початок будівництва заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

Активне сприяння інвестиціям у галузь харчової переробки та створенню харчової продукції з високою доданою вартістю забезпечить значне зростання валового регіонального продукту, створення нових робочих місць, збільшить податкові надходження до вінницької громади, а також підвищить конкурентоспроможність харчової продукції українських підприємств на зовнішніх ринках.

Інвестиційні пропозиції щодо нерухомості під харчове виробництво:

Читайте також