Український стартап Workee у сфері онлайн-бізнесу залучив $900 тис при оцінці $9-12 млн

Український стартап Workee у сфері онлайн-бізнесу залучив $900 тис при оцінці $9-12 млн

Інвесторами виступили міжнародні фонди та спецфонд Google

Workee розробляє систему управління онлайн-бізнесом для фрілансерів. За допомогою інструментів програмного забезпечення стартапу, фахівці, не маючи навичок програмування, можуть створити власний сайт та керувати робочими процесами: завданнями, особистим розкладом, комунікацією із замовниками та фінансами.

У новому раунді інвестицій Workee взяли участь SMOK Ventures, сфокусований на українських проектах каліфорнійський фонд Slava Ventures та кілька ангелів із Кремнієвої долини, чиї імена не розкриваються.

Формально стартап отримав $800 тис. саме інвестицій, оскільки у суму $900 тис. входить грант від Google for Startups Ukraine Support Fund — спеціального фонду на $5 млн для українських компаній. Точна частка Google не розголошується, проте максимальна сума гранту — $100 тис.

Загалом у стартап інвестовано $1,6 млн. Це власні кошти фаундерів та два раунди від венчурних інвесторів. Pre-seed-раунд у розмірі $600 тис. стартап закрив у лютому 2022 року, зовсім незадовго до початку повномасштабної війни. Інвесторами виступили чеський фонд Lighthouse Ventures, українська приватна інвестиційна компанія BRISE Capital, акселератор Startup Wise Guys та співзасновник фонду GEEK Ventures Ігор Маханек.

Стартап у травні 2020 року заснували СЕО Ігор Бауман, СТО Артем Канакі та Chief Design Officer Євген Кисельов. Головний офіс Workee знаходиться у Делавері, США, R&D – у Києві. У стартапу також є офіси у Литві та Чехії.

На листопад 2022 року компанія мала понад 100 000 клієнтів та понад $100 млн виручки.

Читайте також