Власник «Великої Кишені» і «Велмарту» Роман Лунін придбав Київський протезний завод за 165 млн грн

Власник «Великої Кишені» і «Велмарту» Роман Лунін придбав Київський протезний завод за 165 млн грн

На аукціоні з приватизації Київського протезного заводу перемогла зі ставкою 165 млн грн компанія ТОВ «Реал Славутич 1», яка входить у Retail Group Романа Луніна

Переможцем аукціону з продажу єдиного майнового комплексу «Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство» стало ТОВ «Реал Славутич 1», яке запропонувало найвищу ставку за лот – 165 млн грн. Початкова ціна реалізації становила 31 млн грн.

У складі підприємства є три заводи у Києві, Чернігові та Черкасах сукупною площею 12 298 кв. м. За умовами аукціону, новий власник має сплатити заборгованість підприємства у розмірі 34,4 млн грн. Також основною вимогою є збереження профілю діяльності підприємства протягом щонайменше 10 років.

Згідно з YouControl, бенефіціарним власником ТОВ «Реал Славутич 1» є Роман Лунін. Він володіє Retail Group, у яку входять торгові мережі «Велика Кишеня» та «Велмарт».

«Ми збираємося зробити це підприємство сучасним і перевести на нову технологічну основу, бо в умовах війни воно має працювати», — каже Роман Лунін. За його словами, за останні два місяці підприємство зупинило свою роботу через борги, які виникли внаслідок нерентабельності.

Читайте також